Domů » Bleskovky » Seriál Stranger Things v mobilní hře: potěší zejména zpracováním

Seriál Stranger Things v mobilní hře: potěší zejména zpracováním

Někteří z vás možná znají jedno z novějších „dítek“ Netflixu – seriál Stranger Things. Jeho děj je zasazen do začátku 80. let a pokud bychom jej měli nějak žánrově zařadit, pak by se jednalo o sci-fi horor/thriller. První sezóna seriálu je dávno za námi, druhá začne již za několik málo dní, konkrétně pak 27. října. Čekání si však můžete ukrátit novou mobilní hrou právě na téma seriálu Stranger Things. Ta potěší především fanoušky retro grafiky, oblékla se totiž do kabátku 16-bitu.

Stranger Things: The Game

Novou hru si zahrajete jak na systému iOS, tak i na Androidu, a to zcela zdarma. Grafika prostředí vás pak nádherně vtáhne do časů, kdy „letěly“ malé přenosné konzole a arkádové hry. Ve hře přitom nehrajete jen za jednu postavu, ale za několik zároveň. Každá z nich pak ovládá specifické schopnosti, a je tak užitečným členem týmu. Ve hře řešíte především různá puzzle, soupeříte s nepřáteli a sbíráte předměty. Za tyto předměty si pak můžete postupně odemykat další nový obsah. Mikroplateb se však ve hře, naštěstí, nedočkáme.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).