Domů » Bleskovky » Seriál Lupin na Netflixu boduje. Dočkáme se 2. série?

Seriál Lupin na Netflixu boduje. Dočkáme se 2. série?

Netflix je skvělým společníkem na dlouhé zimní večery, víkendy a jeho popularitě nahrává také aktuální situace s omezením pohybu a cestování. Není se tedy čemu divit, že seriály a filmy na této streamovací platformě poutají pozornost stále větší části populace. Seriál Lupin, který na Netflixu začal v pátek 8. ledna, se postaral o úspěchy nejen v domovské Francii, ale také v celosvětových žebříčcích a na popularitě nabírá i v České republice a na Slovensku. Zhlédnout poutavou první řadu o pěti dílech zabralo fanouškům Netflixu jen pár hodin. Kdy se ale dočkáme pokračování?

Lupin | Official Teaser | Netflix

Lupin: pokračování v podobě 2. řady?

Příběh o moderním zloději – gentlemanovi se inspiruje postavou jménem Arsène Lupin z první poloviny 20. století. Celý děj vypráví příběh Assene Diopa (herec Omar Sy), který se jako teenager přistěhoval s otcem do Francie. Jeho otec je obviněn z krádeže velmi vzácného náhrdelníku Marie Antoinetty, který patřil rodině, u které Diop pracoval. Po 25 letech však byl znovu objeven a tím začíná hledání pravdy. Kvůli spoilerům však nebudeme dále rozvíjet dějovou linii.

lupin
Přímo v posledním díle Lupina je hláška, která oznamuje, že další díly jsou na cestě. Věříme, že to bude brzy.

Konec pátého dílu dává jasně najevo, že další díly jsou v přípravách a dočkáme se rozuzlení děje. Termín pokračování seriálu Lupin však zatím nebyl Netflixem oficiálně potvrzen. Dle předchozích zkušeností se seriálem Nevyjasněné záhady, který byl rozdělen stejným způsobem, bychom se pokračování první série mohli dočkat během několika měsíců. Dle fanoušků by to mohl být duben. Je zatím otázkou, jestli se po první řadě dočkáme i Lupina 2. Pokud jste tento seriál ještě neviděli, mohu jej jenom doporučit.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.

9 komentářů

 1. Tady už je fakt všechno…

  • Je fajn, že ses součástí každý diskuze tady na webu. Máš jinak nějaký koníčky a tak? Holku?

  • A co ty, bizone? Normalne stalkujes jine kluky? :-D

  • Narozdíl od jinejch tady tomu věnuji tak možná 8 minut týdně. Ale děkuji za zájem. Bohužel pro tebe už jsem zadaný ;-)

  • Johny je takový místní šašek, něco jako kdysi uni. Všechno mu vadí ale ke všemu musí napsat prázdný komentář

 2. Lupin je fajn, da se to zhltnout za jedno odpoledne (presne to jsme udelali s pritelkyni). Tesim se na pokracovani, snad bude jeste letos a ne jak se Stranger Things, ze se ceka hrozne dlouho uz.

 3. Moc mě to nebralo,pro děcka ve školce o.k

 4. děkuju za info, už se na další pokračování těším. Seriál pro celou rodinu, i malýho (9 let) to bavilo.

 5. Videl to alespon autor? Tech blbosti je tam tolik, ze to shazuji nekam na uroven majora Zemana. Strasna kravina.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).