Domů » Bleskovky » Šéf vývoje Microsoft Hololens láká na MWC. Podívejte se na pozvánku

Šéf vývoje Microsoft Hololens láká na MWC. Podívejte se na pozvánku

Microsoft už delší dobu není výrobce mobilních telefonů, přesto se letos zúčastní barcelonského Mobile World Congressu. S největší pravděpodobností zde bude prezentovat nové zařízení, které má něco společného s rozšířenou či virtuální realitou; hlavním mluvčím má totiž být šéf vývoje náhlavní soupravy Microsoft Hololens Alex Kipman. Ten nyní na své sociální sítě rozeslal následující videopozvánku.

Z videa nelze vyčíst žádné konkrétní detaily, objevuje se zde jakýsi čip a také materiál připomínající karbonová vlákna. Dočkáme se druhé generace Hololens s vlastním speciálním AR čipem a lehkým karbonovým tělem? To se dozvíme už za dva týdny.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).