Domů » Bleskovky » Samsung uvolnil Android 7.0 pro Galaxy S7 (edge)

Samsung uvolnil Android 7.0 pro Galaxy S7 (edge)

Původně se očekávalo, že aktualizace na Android 7.0 Nougat pro modely Galaxy S7 a Galaxy S7 edge bude ve světě uvolněna 17. ledna, avšak Samsung s OTA aktualizací začal o pět dnů dříve, i když zatím to vypadá, že pouze pro členy Beta programu a termín 17. ledna by tak měl platit pro širokou veřejnost. Velikost aktualizačního balíčku je 215 MB.

Aktualizováno 17. ledna: Na redakční Galaxy S7 edge nám dnes dorazila aktualizace na Android 7.0, update už je tedy konečně oficiální cestou dostupný i pro uživatele v České republice a na Slovensku. Dostupnost máme potvrzenou také pro kusy z distribuční sítě O2.

Galaxy S7 (edge) dostává Android 7.0 Nougat
Galaxy S7 (edge) dostává Android 7.0 Nougat

Dříve se spekulovalo, že by Samsung mohl uvolnil rovnou Android 7.1, nakonec jde ale o verzi 7.0 s bezpečnostním balíčkem k 1. lednu 2017. Update je dostupný i pro uživatele v České republice a na Slovensku, kteří se zapojili do Beta programu. Děkujeme všem čtenářům, kteří nás na tuto skutečnost v redakční poště upozornili.


s7_nougat_update

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
marastudna 50
Uživatel
marastudna 50

Očekával jsem spíše datum kolem 25.ledna,vzhledem ke skutečnosti,že Samsung vydal 5 Betaverzí a Konečnou verzi důkladně testoval.Jsem zvědav,co Novinka přinese

Petas
Anonym
Petas

No snad to tak bude, ale podle prelozeneho textu a upraveneho v malovani nevim jestli je to realne. Snad se pletu

tomm1k
Anonym
tomm1k

Nevím kde vzali to info…asi si to někde špatně přeložili…ale už pár dní se oficiálně ví že aktualizace bude obsahovat android 7.0 .