Domů » Bleskovky » Samsung výlov právě odstartoval: ulovte si 3 produkty a zaplaťte pouze 2

Samsung výlov právě odstartoval: ulovte si 3 produkty a zaplaťte pouze 2

Samsung dnes ve svém internetovém obchodě a ve svých značkových prodejnách spustil speciální promo akci Samsung výlov, v jejímž rámci získá zákazník tří zakoupená zařízení za cenu dvou. Do akce jsou zahrnuty mobilní produkty, domácí spotřebiče, černá technika, ale také monitory a paměťové karty. Před Vánoci tak můžete koupit všechny dárky a přitom výrazně ušetřit. Akce trvá do 8. prosince, nebo do vyprodání zásob.

Mechanismus akce je velice jednoduchý. Pokud si zakoupíte tři různé produkty během akce Samsung výlov, za ten nejlevnější z nich nemusíte platit a jeho cena bude odečtena z nákupu. Barevné varianty jednotlivých produktů nejsou považovány za odlišný produkt a akci nelze kombinovat s jinými akcemi, které probíhají v obchodě samsung.cz a ve značkových prodejnách Samsung.

samsung vylov 2
Samsung výlov právě odstartoval: ulovte si 3 produkty a zaplaťte pouze 2

Například při koupi televizoru The Frame nebo QLED 8K, ledničky Family Hub a smartphonu Samsung Galaxy Note 10+ s 256GB pamětí můžete mít smartphone v hodnotě 28 999 Kč zcela zdarma.

promo
Ukázková kombinace produktů

Pokud naopak chcete obdarovat sebe a své nejbližší, můžete zkusit kombinaci smartphonu Galaxy S10+, chytrých hodinek Galaxy Watch Active2 (44 mm) a bezdrátových sluchátek AKG Y500, které mají z této trojice nejnižší cenu, a dostanete je tak zdarma. Kombinací je však daleko víc a je tedy jen na vás, jaké produkty si vyberete a jak velkou slevu ve výsledku nakombinujete.

promo 2
Ukázková kombinace produktů

Další informace o této akci naleznete přímo na webu společnosti Samsung.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Carda
Anonym
Carda

A to se vyplatí :-D