Domů » Bleskovky » Samsung údajně zvažuje sloučení řad Galaxy S a Note

Samsung údajně zvažuje sloučení řad Galaxy S a Note

Už za tři týdny Samsung odhalí světu svůj nový smartphone Galaxy Note9. Přestože přinese několik drobných zlepšení, nebude se od únorového modelu Galaxy S9+ mnoho lišit; rozdílovým článkem bude zejména vestavěné pero S Pen. Stejná situace panovala i loni u modelů Galaxy S8+ a Note8, takže je poměrně logické, že Samsung uvažuje o sloučení obou modelových řad.

Že samostatná řada Galaxy Note přestává dávat smysl, si uvědomuje sám výrobce; pro Note9 si údajně stanovil skromný cíl 12 milionů prodaných kusů. Sloučení vlajkových řad by pro Samsung dávalo ekonomický smysl. Spekuluje se, že Galaxy S10 dorazí ve třech příchutích, jedna z nich má mít 6,4″ displej; je tedy možné, že bude zároveň vybavena stylusem.


Jedno pololetí Galaxy X, druhé Galaxy S?

Se stylusem má údajně pracovat připravovaný ohebný smartphone Galaxy X, ten však nebude žádná masová záležitost; spekuluje se o ceně 1 500 USD a o zpočátku malé produkci.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Dragereker
Anonym
Dragereker

Nemyslím že je to dobrý nápad…Galaxy S rada bola dizajnom viac zaoblenejšia, Note rada zase menej…a predstaviť si zaoblený telefón s S penom? Blbý nápad :/

Carda
Anonym
Carda

No když chtějí i na dále používat nudloidní displej a čtečku na zádech (tu v displeji beru s rezervou) tak je dobře že to chtějí sjednotit je to lepší než takhle hyzdit název Note ke kterým se ten jejich nudlovitější displej vůbec nehodil.

marastudna 50
Uživatel
marastudna 50

Note je vyjímečný právě Stylusem,má Svůj okruh příznivců a Ti ho kupují,protože prostě vědí.Sloučení by bylo dobrým nápadem,jenže právě zase na druhou stranu Note nekupuje každý a jestliže by po sloučení došlo k vybavením Stylusem nejvyšší řady S,tak je otázkou,kolik zákazníků si ho pořídí.Osobně Stylus nepoužívám,nekoupil bych si ho,ale je to Vyjímečná Výbava a Své fanoušky si získala právem.