Domů » Bleskovky » Samsung údajně přeskočí Galaxy Note 6 a představí rovnou Note 7

Samsung údajně přeskočí Galaxy Note 6 a představí rovnou Note 7

Letos v létě je očekáváná nová generace tabletofonu Samsung Galaxy Note. Loňská generace s číslem 5 se do Evropy vůbec nepodívala, a tak nás především zajímá, zda její nástupce po roce opět zavítá do našich končin. Podle posledních zpráv serveru SamMobile má Samsung v rukávu jedno malé překvapení – chystaná novinka se nemá podle předpokladů jmenovat Galaxy Note 6, ale rovnou Note 7.

note 5
Samsung Galaxy Note 5

Důvodem má být sjednocení názvu s vlajkovou řadou Galaxy S7. Úplně první Galaxy Note byl totiž představen o rok později než první Galaxy S, a tuto číselnou nekonzistenci si tak tato zařízení nesou již od počátku. Nejvíce to bilo do očí loni v létě, kdy Samsung společně s Galaxy Note 5 představil i Galaxy S6 edge+. Pokud se tedy spekulace potvrdí, budou mít všechny letošní vlajkové modely od Samsungu sedmičku na konci. Galaxy Note 7 by údajně mohl být představen uprostřed srpna s dostupností na jeho konci.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
13 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments