Domů » Bleskovky » Samsung údajně přeskočí Galaxy Note 6 a představí rovnou Note 7

Samsung údajně přeskočí Galaxy Note 6 a představí rovnou Note 7

Letos v létě je očekáváná nová generace tabletofonu Samsung Galaxy Note. Loňská generace s číslem 5 se do Evropy vůbec nepodívala, a tak nás především zajímá, zda její nástupce po roce opět zavítá do našich končin. Podle posledních zpráv serveru SamMobile má Samsung v rukávu jedno malé překvapení – chystaná novinka se nemá podle předpokladů jmenovat Galaxy Note 6, ale rovnou Note 7.

note 5
Samsung Galaxy Note 5

Důvodem má být sjednocení názvu s vlajkovou řadou Galaxy S7. Úplně první Galaxy Note byl totiž představen o rok později než první Galaxy S, a tuto číselnou nekonzistenci si tak tato zařízení nesou již od počátku. Nejvíce to bilo do očí loni v létě, kdy Samsung společně s Galaxy Note 5 představil i Galaxy S6 edge+. Pokud se tedy spekulace potvrdí, budou mít všechny letošní vlajkové modely od Samsungu sedmičku na konci. Galaxy Note 7 by údajně mohl být představen uprostřed srpna s dostupností na jeho konci.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

13 komentářů

 1. Bagrcolezenakastan (neregistrovaný)

  Ajajaj, kdo to vymyslel

 2. No hlavně aby to bylo vůbec možné koupit. A aby t mělo nějaké rozumné vlastnosti (tedy ergonomický displej (začíná být v TOP modelech trochu problém)) a zachování/návrat dalších rozumných vlastností (výměnné aku, čtečka karet, USB 3.x, stalus co nerozbije přístroj). Ale obávám se, že pro Samsung u Note přesává být produktivita prioritou….

 3. Ja (neregistrovaný)

  Proč by to nešlo koupit? I Note 5 jde v ČR koupit a dokonce levněji než S6/S7…
  Výměnné Aku? Na co, když má rychle nabijeni….
  Sd karty? Na co, když je tu cloud…
  Proč by měl stylus rozbít přístroj? Jako že budu debilní a budu ho tam strkat 180stupnu otočení na délku….

  Note 5 mám asi tři měsíce a nemohu si ho vynachválit…

 4. Craftmanek (neregistrovaný)

  A nemá být note 6 lite note 6 a note 6 rovnou 7 ? Todle jediné by mi dávalo trochu smysl

 5. Jaromír Volek (neregistrovaný)

  kdyby vydali Note66, tak by to přesně označovalo to, co Samshit dělá – nekonečně dlouhé čekací doby na legendu. Osobně bych si přál, aby LG zapravovalo na své V10, přidalo stylus, udrželo cenu pod 20k a Samshit se může jít klouzat i s jeho V.I.P. zrcátky do kabelky.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).