Domů » Bleskovky » Samsung si oblíbil žlutou barvu. Nabídne v ní i sluchátka Galaxy Buds

Samsung si oblíbil žlutou barvu. Nabídne v ní i sluchátka Galaxy Buds

Smartphone Samsung Galaxy Note 9 je sice spíše konzervativní zařízení, modré barvě mu ale jistou „punkovost“ dodává křiklavě žlutý stylus S Pen. Zdá se, že v této barvě našli v Samsungu zalíbení, protože v ní představí i smartphone Galaxy S10e. A nejen ten.

Galaxy S10e ve žluté barvě

Ve žluté barvě bude možné zakoupit i sluchátka Galaxy Buds, která budou s novými smartphony Galaxy S10 představena. Kromě toho je bude Samsung nabízet i v konzervativní černé a bílé variantě.

Nová sluchátka nabídnou odolnost vůči potu, krabičku s bezdrátovým dobíjením a 8 GB vnitřní paměti pro ukládání hudebních souborů se schopností autonomního přehrávání. Na vybraných trzích bude Samsung přidávat Galaxy Buds k předobjednaným smartphonům Galaxy S10. Zda tomu tak bude i na našem trhu, se snad dozvíme už pozítří.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments