Domů » Bleskovky » Kdy Samsung představí Galaxy S8? Datum má být oficiálně oznámeno na MWC

Kdy Samsung představí Galaxy S8? Datum má být oficiálně oznámeno na MWC

Samsung Galaxy S8 je bezesporu jeden z nejočekávanějších smartphonů letošního roku, bohužel si na něj budeme muset ještě nějakou chvíli počkat, na MWC budou mít premiéru pouze jeho konkurenti. Korejský gigant na své barcelonské tiskové konferenci představí vlajkový tablet Galaxy Tab S3, přičemž Galaxy S8 by se měl objevit alespoň v krátké upoutávce.

Galaxy S8 se na MWC přeci jen objeví: Samsung jej údajně ukáže v krátké upoutávce

Podle korejských zdrojů bychom se také měli na MWC dozvědět přesné datum oficiální premiéry. @evleaks tvrdí, že k představení by mělo dojít 29. března s tím, že na pulty obchodů se očekávaná novinka dostane 21. dubna. Na potvrzení této informace si ale budeme muset necelé dva týdny počkat.

Samsung Galaxy S8 ze všech stran a ve čtyřech barvách (galerie neoficiálních renderů)

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).