Domů » Bleskovky » Samsung neztrácí optimismus. Galaxy Fold se brzy vrátí do oběhu

Samsung neztrácí optimismus. Galaxy Fold se brzy vrátí do oběhu

Ohebný Samsung Galaxy Fold musel byl po krátké kapitole v rukách youtuberů stažen z oběhu, neboť se vyskytly poměrně závažné nedostatky v jeho konstrukci, kvůli kterým některé přístroje přestaly fungovat po pár dnech používání. Podobný osud jako Galaxy Note 7 jej ale zřejmě nepotká, Samsung je v tomto směru optimistický.

Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold

Šéf Samsung Electronics DJ Koh ve vyjádření pro deník The Korea Herald oznámil, že byla přezkoumána vada způsobená vnikáním cizích předmětů do zařízení, a že už dnes nebo zítra dojde k oznámení dalšího postupu. Galaxy Fold by tak podle šéfa firmy neměl nabrat příliš velké zpoždění, otázkou však je, jaké úpravy Samsung na poslední chvíli provedl, a zda příliš neutrpěla důvěryhodnost v tento produkt.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

  1. Jak by mohla utrpět důvěryhodnost u něčeho, co snad každý očekává bude kardinální, konstrukční nedodělek :-D
    Jestli si to tu někdo předobjednal a objednávku ještě pořád nestornoval, máte můj obdiv.

  2. Asi mají na mysli v podobě surovin do ekosystému. To je hezké ?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).