Domů » Bleskovky » Pro vyvolené: Samsung má v Barceloně ukázat skládací smartphone

Pro vyvolené: Samsung má v Barceloně ukázat skládací smartphone

Koncept skládacích a flexibilních telefonů ještě žádný z výrobců nedokázal přivést k naprosté dokonalosti, i když se o to někteří usilovně snaží. Svým kouskem chce letos na MWC přispět i Samsung, který si podle posledních zpráv pro vyvolené novináře na tiskové konferenci připraví vyhraněný prostor v zákulisí, kde ukáže první funkční prototyp zařízení se skládací konstrukcí.

samsung-launching-foldable-smartphones
Ilustrační obrázek

Neukáže se zde ale pouze tento prototyp, společnost také plánuje představení novinek z oblasti zobrazovacích panelů. Samsung chce této akce využít také k tomu, aby se jeho displeje dostaly do co největšího povědomí a společnost tak mohla rovněž získat nové objednávky na své technologie. Přesné datum uvedení do prodeje je u nových typů smartphonů zatím v nedohlednu, snad bychom se ale mohli dočkat ještě v tomto roce.

MWC 2017: jaké novinky přinese největší mobilní svátek roku?

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

14 komentářů

 1. Véčka jsme používali už před d dvaceti lety a najednou s tím takové štráchy:)

 2. blbosť , otvoriť jednou rukou nemožne, nemožne nič ine robiť . jedine , že pridem domov vyberem z tašky či vrecka sadnem na WC a voalaa, žiadna logika proste samšunt
  v aute v autobuse v elektrikč metre ak nesedím v aute nestojim nedá sa to ovladať

 3. No špionáž Samsungu bude jistě opět fungovat dobře, takže něco z iPhone 8 uvidíme už brzy.

 4. Proboha, to jsou zase komentare. Vypada to, ze jsou tu lide, kteri uz ho maji doma a testuji ho. Porovnani s „veckem“ mi prijde padle na hlavu a poukazovat na spionaz u iPhone 8 je urcite usmevne. Tady jsou proste opravdu odbornici. No nic. Asi bude lepsi si pockat az to vyjde.

  • To byl vtip, nepochopeno:) (to s véčkem). To se špionáží a příp. určitou výhodou „inhouse přístupu k technologiím“ je pak fakt, opět nepochopeno.
   Takže k trpkému úsměvu je defakto komplet tvůj post…

 5. Bude to mít stejné „využití“ jako revoluční EDGE ohnutý displej, který ovšem zapomněli integrovat s pořádným touch rejection…?

  • Počkej, jako že neoceňuješ feature zobrazení barevného spektra při příchozí události od daného kontaktu když máš telefon na stole displeje dolu? Tak to jsi dle Samsung málo pokrokový uživatel:)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).