Domů » Bleskovky » Vyhrajte Samsung Galaxy S6 edge+: Stačí sledovat live stream a pořídit originální selfie

Vyhrajte Samsung Galaxy S6 edge+: Stačí sledovat live stream a pořídit originální selfie

Společnost Samsung dnes spustila velmi netradiční soutěž, ve které je možné vyhrát smartphone Galaxy S6 edge+ (recenze). Na vybraném místě v České republice je právě tento model schovaný a prostřednictví funkce Live Broadcast (přímý přenos) nepřetržitě snímá své okolí. Úkolem soutěžících je zjistit jeho přesnou polohu a na místo se osobně dostavit. Každý, kdo následně splní úkol dle pravidel soutěže, může tento skvěle vybavený smartphone vyhrát. 

A jak se do soutěže můžete zapojit? Stačí sledovat živý přenos. Postupně se budou přímo ve vysílání zobrazovat indicie, které vám budou pomáhat s určením přesné polohy umístění tlefonu. Soutěžící se musí osobně na dané místo dostavit, pořídit selfie fotografii a tuto společně s unikátním soutěžním kódem z místa přenosu odeslat na e-mailovou adresu s6livestream@gmail.com.

Porota následně vybere nejkreativnější selfie a určí vítěze chytrého telefonu Samsung Galaxy S6 edge+. Soutěž probíhá od 7. 12. 2015 do 20. 12. 2015, kompletní pravidla naleznete v tomto dokumentu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

 1. Menty (neregistrovaný)

  No tahle soutěž mi přijde trochu hloupá, o dost lepší byla kdysi ta od T-Mobile o Galaxy S5 (loni v květnu), kdy byly každou hodinu přidávány indicie (od jakého místa je soutěžní místo vzdáleno) :)

  • Mahtiel (neregistrovaný)

   V článku píší, že budou postupně přidávány indicie ;) podle samotného videa by to možná nedali ani lidé, co bydlí v okolí :D jsem zvědavá, kde to místo je, ale předpokládám, že to bude Praha nebo okolí :(

 2. koumes (neregistrovaný)

  Cele je to nejake divne,na yt je novy stream,ten puvodni zde tam uz nekdo byl a nic. [odkaz]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *