Domů » Bleskovky » Samsung Gear Fit 2 na nových fotografiích: Pohledný náramek čeká na svoji premiéru

Samsung Gear Fit 2 na nových fotografiích: Pohledný náramek čeká na svoji premiéru

Společnost Samsung nedávno představila elegantní náramek Smart Charm (více informací), který však zaujme spíše designem, než chytrými funkcemi. Mnohem lépe vybavenější bude náramek Gear Fit 2, který už několikrát zapózoval na živých fotografiích a objevily se i jeho tiskové rendery.

fit2a

Nyní máme možnost znovu si jej prohlédnout na nových snímcích. Tyto obrázky zřejmě pocházejí přímo od Samsungu pro účely propagace novinky.

fit2b

Gear Fit 2 má být vybaven zahnutým 1,84″ AMOLED displejem, krokoměrem, vestavěnou GPS, měřičem tepu a 4 GB pro nahrávání vlastního obsahu. Na trh má náramek přijít v černé, růžové a modré barvě. Na informace o premiéře, prodejní ceně a dostupnosti si ale ještě musíme počkat.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Johny (neregistrovaný)

    „Pohledný“

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).