Sledujte nás na YouTube

Samsung Gear Fit 2 na nových fotografiích: Pohledný náramek čeká na svoji premiéru

Společnost Samsung nedávno představila elegantní náramek Smart Charm (více informací), který však zaujme spíše designem, než chytrými funkcemi. Mnohem lépe vybavenější bude náramek Gear Fit 2, který už několikrát zapózoval na živých fotografiích a objevily se i jeho tiskové rendery.

fit2a

Nyní máme možnost znovu si jej prohlédnout na nových snímcích. Tyto obrázky zřejmě pocházejí přímo od Samsungu pro účely propagace novinky.

fit2b

Gear Fit 2 má být vybaven zahnutým 1,84″ AMOLED displejem, krokoměrem, vestavěnou GPS, měřičem tepu a 4 GB pro nahrávání vlastního obsahu. Na trh má náramek přijít v černé, růžové a modré barvě. Na informace o premiéře, prodejní ceně a dostupnosti si ale ještě musíme počkat.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Johny (neregistrovaný)

    “Pohledný”

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *