Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Watch 3 kompletně odhaleny. Uniklo i první video (oživeno)

Samsung Galaxy Watch 3 kompletně odhaleny. Uniklo i první video (oživeno)

Roland Quandt ze serveru WinFuture.de pokračuje ve své spanilé jízdě uvolňování informací o chystaných produktech Samsungu, které budou oficiálně odhaleny 5. srpna. Až na Galaxy Z Fold 2 už odhalil tiskové snímky a specifikace všech chystaných produktů. A dá se očekávat, že ani prozrazení klíčových funkcí druhé generace ohebného telefonu na sebe nenechá dlouho čekat.

Samsung Galaxy Watch 3 45mm 4
Samsung Galaxy Watch 3 (45 mm)

Samsung Galaxy Watch 3 budou dostupné ve dvou velikostech – 41 a 45 mm (rozměry 41 x 42,5 x 11,3 mm a 45 x 46,2 x 11,1 mm). O zobrazování se postará 1,2 či 1,4″ Super AMOLED displej s rozlišením 360 x 360 px krytý ochranným sklem Gorilla Glass DX. Hnacím motorem se stane čip Exynos 9110, systémem se tradičně stal Tizen v nové verzi 5.5.

Do éteru rovněž proniklo video s chytrými hodinkami Samsungu Galaxy Watch 3, zachycující konkrétně 41mm variantu. Potvrzuje mimo jiné přítomnost fyzické otočné lunety po vzoru původních hodinek (loňská verze Galaxy Watch Active 2 ji měla digitální) a páru tlačítek na pravé straně, o něco větších než na Galaxy Watch.

 

galaxy watch 3 2 1galaxy watch 3 1 1 galaxy watch 3 2 2

Video též potvrzuje několik klíčových funkcí a parametrů, jako je vodotěsnost IP68 (5 ATM), 1 GB RAM, 8 GB vnitřní paměti, měření krevního tlaku, NFC, GPS, srdečního tepu a EKG. Vůbec poprvé letos nemá chybět vojenská certifikace MIL-STD-810. Menší verze bude vybavena 287mAh baterií, větší dostane 340mAh akumulátor.

Galaxy Watch 3 - HANDS ON VIDEO (EXCLUSIVE)

Gesta, jaká tu ještě nebyla

Podle jiného čerstvého „leaku“ budou hodinky rovněž disponovat funkcí detekce pádu a podporou gest (například zatnutím pěsti by mělo být možné brát hovory).

Samsung Galaxy Watch 3 41mm 4

Hodinky budou uvedeny na scénu 5. srpna v rámci Unpacked eventu, kde má Samsung představit i novou vlajkovou řadu smartphonů Galaxy Note 20 (Ultra), tablety řady Galaxy Tab S7, ohebný telefon Galaxy Z Fold 2 a bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live.

Aktualizováno 28. července: na YouTube se objevilo další nové video, ve kterém jsou Galaxy Watch 3 představeny.

Galaxy Watch 3 - Unboxing, Hands On & Initial Impressions

Aktualizováno 1. srpna

Samsung Galaxy Watch 3 neunikly ani zrakům informátora @evleaks, který na svém twitteru zveřejnil nové rendery, ale také kompletní tabulky specifikací a několik marketingových materiálů popisujících vybrané funkce. Těšit se můžeme například na automatické rozpoznávání aktivit a spuštění trackování, nový analyzátor běhu a lepší sledování spánku a stresu.

Potvrzuje se, že hodinky budou existovat i v LTE variantě, a jelikož v jejich výbavě najdeme reproduktor i mikrofon, můžeme počítat s podporou telefonních hovorů.

 

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments