Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S8+ na rozborce: do útrob je těžká cesta

Samsung Galaxy S8+ na rozborce: do útrob je těžká cesta

Včera jsme vám přinesli podrobnou recenzi Samsungu Galaxy S8, jeho větší bratříček se dostal do rukou redaktorům serveru iFixit. Ten u všech zařízení testuje obtížnost rozebrání a stanovuje skóre, které uvádí, jak snadné či obtížné je zařízení opravit. Jak si vedla novinka od Samsungu?

ifixit

Galaxy S8+ si vysloužil hodnocení 4 z 10, dá se tedy rozebrat jen obtížně. Důvodem je především složitá cesta do útrob telefonu, která vyžaduje překonání vrstvy silného lepidla držícího přední i zadní skleněnou část. Kvůli zakřivení displeje je také údajně velmi obtížné vyměnit ochranné sklo, aniž by došlo ke zničení samotného panelu. Telefon po svém otevření teoreticky umožňuje výměnu akumulátoru, ovšem opět je nutné překonat silné lepidlo. Jako pozitivum redaktoři iFixit uvedli, že spoustu komponent lze díky modularitě snadno vyměnit.

Recenze Samsung Galaxy S8: výkladní skříň výrobce

Na kompletní rozborku Galaxy S8 se můžete podívat na těchto stránkách, rozhodně se však sami do ničeho podobného nepouštějte.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).