Cena:

Samsung Galaxy S8 dorazí v šesti barevných variantách, na kráse bude mít několik pih

Společnost Samsung představí na konci tohoto měsíce své vlajkové smartphony pro letošní rok, Galaxy S8 a S8+. Samsungu se v letošním roce nepodařilo uhlídat ani výbavu chystaných novinek, ani jejich podobu. Dosud jsme měli tu čest s rendery a fotografiemi černého modelu, barevných variant bude ale mnohem více.

galaxy-s8-leaks-colors

Jak ukazuje obrázek výše, těšit se můžeme minimálně na perleťově černou, bílou, korálové modrou, stříbrnou, zlatou a černou; na vybraných trzích má být navíc ještě v prodeji růžová a fialková barva. Nové obrázky také odhalují skutečnost, která z dřívějších snímků černé varianty nebyla patrná.

gold-galaxy-s8

U světlejších variant naruší vzhled úzkého horního rámečku šest výrazných otvorů, patřících telefonnímu sluchátku, čelnímu fotoaparátu, sestavě čidel pro snímání oční duhovky, a také standardním senzorům přiblížení a okolního osvětlení. Tyto „pihy na kráse“ budou patrné jak na menším Galaxy S8, tak na větším Galaxy S8+.

galaxy-s8-white

Oficiální premiéra obou modelů proběhne v New Yorku 29. března, k zahájení prodeje pak má dojít 28. dubna.Nepřehlédněte

Galaxy S8 na nových fotografiích a videu. Uvedení na trh zřejmě nabere zpozdění

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.