Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S6 edge + v plné kráse: Unikly fotografie maket

Samsung Galaxy S6 edge + v plné kráse: Unikly fotografie maket

Německý server allaboutsamsung.de přinesl snímky maket chystaného tabletofonu Samsung Galaxy S6 edge +. O jeho existenci tak již nyní nelze mít pochyb a jeho podoba už také není zahalena pod rouškou tajemství. Z hlediska vzhledu se technicky vzato jedná pouze o zvětšený Samsung Galaxy S6 edge (recenze) a obdobně tomu bude i v otázce specifikací, kterým vévodí procesor Exynos 7420 doplněný o 3GB operační paměť.

 

Úhlopříčka displeje s Quad HD rozlišením by měla činit 5,7 palců, v tuto chvíli to ale ještě není úplně jisté a stejně tak zatím nejsou známy konkrétní rozměry. Vše podstatné se nicméne dozvíme už 12. srpna, kdy by novinka měla být odhalena spolu se Samsungem Galaxy Note 5.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

2 komentářů

  1. pet (neregistrovaný)

    opet obri ramecky, vystouply fotak?? :-(

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).