Domů » Bleskovky » Samsung představil nová témata pro Galaxy S6 a zakřivený S6 edge

Samsung představil nová témata pro Galaxy S6 a zakřivený S6 edge

S novou verzí uživatelského prostředí TouchWiz, která přišla se Samsungem Galaxy S6 a Galaxy S6 edge (recenze) se v systému objevila možnost snadné změny vzhledu díky tématům, které jsou dostupné skrze obchod s aplikacemi Samsung Apps. Z počátku nebyla nbídka příliš bohatá, ale nově Samsung do nabídky přidal 9 dalších témat, a v tomto tempu chce pokračovat i nadále.

  
Pro Galaxy S6 a S6 edge jsou dostupné nové motivy

Nová témata najdete také přímo v telefonu ve stejnojmenné aplikaci. Některé vzhled systému předělávají celkem výrazně – kromě tapet a ikon na hlavní obrazovce mění také vzhled notifikační obrazovky, nabídky nastavení a dalších systémových dialogů. Všechny motivy jsou samozřejmě k dispozici zcela zdarma.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. miro (neregistrovaný)

    mam s6 a napocital som tak narychlo cez 100 tem. tak neviem o com je clanok

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).