Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S6 edge+ v síti Vodafone nově podporuje LTE-A

Samsung Galaxy S6 edge+ v síti Vodafone nově podporuje LTE-A

Všichni zákazníci Vodafonu, kteří vlastní smartphone Samsung Galaxy S6 edge+ (recenze), nově mohou začít používat nejrychlejší dostupné LTE Advanced (LTE-A), které pro dosažení maximální rychlosti přenosu dat využívá spojení tří pásem. Toto rychlé  internetové připojení operátor spustil v říjnu v Karlových Varech. Samsung Galaxy S6 edge+ podporující LTE kategorie 9 je tak prvním zařízením na českém trhu, které umožňuje mobilní internetové připojení dosahující rychlosti až 300 Mb/s při stahování dat.

Vodafone aktuálně jako jediný mobilní operátor na českém trhu poskytuje jak LTE-A s agregací tří pásem, tak zařízení, které tuto technologii umí využít. Pokud jste zákazníky Vodafonu a používáte tento smartphone, ověřte si dostupnost nové aktualizace v nabídce nastavení. Aktuálně je update dostupný pouze pro modely z distribuce Vodafonu, na začátek příštího roku Samsung připravuje update i pro modely z dalších distribučních kanálů.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments