Domů » Bleskovky » Potvrzeno: Samsung Galaxy S6 edge+ bude mít 16Mpx fotoaparát

Potvrzeno: Samsung Galaxy S6 edge+ bude mít 16Mpx fotoaparát

Po boku chystaného Samsungu Galaxy Note 5 se 13. srpna s nejvyšší pravděpodobností odhalí také model Galaxy S6 edge+, jenž oproti svému sourozenci bez matematického znaménka na konci názvu výrazně naroste, přičemž úhlopříčka obrazovky by se měla pohybovat mezi 5,5 – 5,7 palci. Dle posledních informací nabídne také 4 GB operační paměti a bude využívat procesor Exynos 7420.


Je tohle vskutku Galaxy S6 edge+? Více fotografií zde

Díky portálu Zauba, jenž sleduje dovoz a vývoz z Indie, nyní máme jasno také v oblasti fotoaparátu. Do země totiž dorazilo 500 exemplářů této novinky a uvedené specifikace obsahují zmínku o fotoaparátu s rozlišením 16 megapixelů a snímačem o velikosti 1/2,6″. Jedná se tedy o tentýž modul, který používají i ostatní zařízení řady Galaxy S6 (recenze) a to je rozhodně dobrá zpráva. S výjimkou větší operační paměti tak Galaxy S6 edge+ nakonec vskutku bude pouze zvětšenou variantou standardního S6 edge.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

3 komentářů

  1. Fore (neregistrovaný)

    A čekal snad někdo něco jiného?

  2. twingor (neregistrovaný)

    Kdybyste se podívali na Heuréku, tak zjistíte, že nejlevnější S6 stojí 13 700,- Kč. Ale to bychom po vás chtěli moc…

  3. Petas (neregistrovaný)

    16Mpx fotoaparát to snad ne??? Co co by mel met 8Mpx nebo 5Mpx. Takova zprava je k nezaplaceni sem rad ze to uz ted vsichni vime ze samsung tam neda nic jineho :-D. Opravdu k smichu. Piste sem neco podstatneho. Treba jestli se vraci SD karta nebi IP6x

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).