Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S5 zřejmě nabídne QHD displej (2560×1440 px), premiéra v únoru na MWC?

Samsung Galaxy S5 zřejmě nabídne QHD displej (2560×1440 px), premiéra v únoru na MWC?

Samsung Galaxy S5 bývá v posledních týdnech skloňován velice často, nicméně veškeré informace se stále drží jen na úrovni spekulací. Dnes však server SamMobile.com s odvoláním na korejskou verzi webu ZDNet informoval, že Samsung na Mobile World Congressu 2014, který se koná 24. až 27. února v Barceloně, představí svůj první smatphone s QHD rozlišením (2560 x 1440 px).


Ilustrační obrázek

Jméno zařízení zatím zůstává utajeno, nicméně starší zprávy hovořily o přelomu února a března jako o jednom z možných termínů, kdy by měl být představen model Galaxy S5. Zajímavé je, že předchozí generace telefonů řady Galaxy S jihokorejský gigant většinou představoval na samostatném Unpacked eventu, premiéra Galaxy S5 na MWC 2014 by tuto několikaletou tradici narušila. Mějte na paměti, že se stále jedná o nepodložené informace, nicméně zdroj zprávy je nyní podstatně důvěryhodnější, než tomu bylo u předchozích spekulací.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
22 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments