Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S4 (Google edice) získal aktualizaci na nejnovější Android 4.4.2

Samsung Galaxy S4 (Google edice) získal aktualizaci na nejnovější Android 4.4.2

Google edice smartphonu HTC One a tabletu LG G Pad 8.3 před dvěma dny obdržely aktualizaci na nejnovější verzi Androidu 4.4.2. Nyní se do tohoto seznamu zařazuje také Google edice Samsungu Galaxy S4 (GT-I9505G).

Android 4.4.2 „KitKat“ nepřináší do zařízeních žádné výrazné změny, pouze upravuje některé detaily v uživatelském prostředí a slouží spíše jako servisní balíček pro opravu různých chyb systému a pro vylepšení výkonu a stability zařízení. O dostupnosti aktualizace by vás měl systém automaticky informovat. Pokud se tak nestalo, zkontrolujte nové aktualizace skrze nabídku Nastavení > O produktu > Softwarové aktualizace.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

 1. Karel (neregistrovaný)

  Jde tohle flashnout i do bezne S4? A co S4 Active? Nejaka zaruka me nezajima, tu musi uznat i kdybych tam narval Windows 3.11

  • Na mou „GE“ S4 se min. předešlá nabídla (možná již tato), ale nainstalovat ji nemůžu (root, atd.) a modaři zatím úplně 4.4 nezkrotili, takže se myslím, že mimo ofiko distribuci to zatím není moc zajímavé.

   Ono obecně, článek o aktualizaci pro minoritu, pro model který se v ČR neprodává, s nulovou informací o novinkách s odkazem na článek s tutéž informační hodnotou o novinkách… Snad se dočkáme i zajímavějších článků:-)

 2. Jan (neregistrovaný)

  Na Nexus 7 2013 je verze 4.4.2 dostupna jiz od minuleho Pondeli.

 3. Ja doufam, ze se nekdy dockam toho, ze si Google rekne „tak uz v te riti celeho vesmiru jmenem ČEZka Republika ty telefony pres Play budeme prodavat“ :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).