Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S4 a Note 3 dostanou aktualizaci na Android 4.4 do konce ledna

Samsung Galaxy S4 a Note 3 dostanou aktualizaci na Android 4.4 do konce ledna

Dřívější spekulace o upgradu Samsungu Galaxy S4 a Samsungu Galaxy Note 3 dnes opět získaly konkrétnější obrysy. Stalo se tak díky francouzskému mobilnímu operátorovi SFR, který již dříve předčasně odhalil aktualizaci některých modelů Samsungu na Android 4.3. Nová verze operačního systému by podle tohoto zdroje měla přijít na konci ledna, případně začátkem února. Dočkat by se jí měly nejen výše zmíněná zařízení od Samsungu, ale rovněž jeho největší konkurenti – HTC One a LG G2.

   

Uvedené termíny Samsung ještě oficiálně nepotvrdil, ani se prozatím neobjevila žádná testovací ROM. Snad tedy korejský výrobce stihne systém v následujících týdnech dostatečně vyladit, aby nedošlo k podobným problémum, jako při aktualizaci na Android 4.3 „Jelly Bean“. Tehdy musel Samsung aktualizační proces kvůli mnoha chybám pozastavit a uživatelé museli čekat na vydání opravného updatu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. roznovskyd (neregistrovaný)

    Nevím jestli je nutno pořád dokola resit 1 chybu u ROM od VDF. Já dostal 4.3 na Note 2 a je skvělá. Jsem zvědav co bude v 4.4 nového.

  2. Pipa (neregistrovaný)

    Já spokojeně již dva roky používám první Note, začátkem roku – tuším někdy v březnu Samsung vytruboval, že ještě na prvního Nota pošle JB 4.2, pak se řeklo, že to přeskočej a že dostane 4.3 a výsledek je zasekaná 4.1 takže díky CM je i první Note stále plně použitelnej stroj.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel