Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S10+ má mít displej přes 93,4 % čelní plochy s integrovanou selfie kamerkou

Samsung Galaxy S10+ má mít displej přes 93,4 % čelní plochy s integrovanou selfie kamerkou

Samsung má na příští rok velké plány. Hned na jeho začátku chce odhalit celkem tři smartphony řady Galaxy S10, přičemž ten nejvybavenější z nich by měl podle nejnovějších informací serveru Bloomberg přinést podporu sítí 5G.

Galaxy S10: čtečka otisků a selfie kamerka přímo v displeji

Základní Galaxy S10 má údajně dostat zakřivený Super AMOLED displej s úhlopříčkou 5,8″ a výrazně ztenčenými rámečky nahoře a dole. Přímo do displeje má být integrována nejen čtečka otisků prstů, ale prý i čelní kamerka, zadní fotoaparát bude postaven na třech snímačích. Samsung Galaxy S10 si patrně ponechá sluchátkový jack, údajně však existují i prototypy bez tohoto tradičního portu.

Ještě vybavenější má být Galaxy S10+, jehož 6,44″ displej má zabírat 93,4 procent čelní plochy, což je prakticky stejně, jako má Oppo Find X. Korejský gigant přitom nebude sahat k žádným vysouvacím mechanismům čelní kamerky, neboť ji údajně umístí přímo pod displej. Galaxy S10+ má také zaujmout obřím akumulátorem s kapacitou 4 000 mAh a celkem pěti fotoaparáty. Spekuluje se také o tom, že tento model bude v některých variantách vybaven 5G modemem.

Posledním v řadě má být nejlevnější varianta, jejíž 5,8″ Super AMOLED displej nemá disponovat zakřivením na stranách, stejně tak v něm nebude zabudovaná čtečka otisků prstů.

Všechny tři telefony má pohánět nejnovější Android 9.0 Pie.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
35 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments