TOPlist

Samsung Galaxy S10 a Note 10 dostávají prostředí One UI 2.5

Galaxy S10 Android 10

Samsung opět dokazuje, že mu softwarová podpora vlastních zařízení není cizí. Korejský gigant právě začal aktualizovat své loňské vlajkové smartphony z řad Galaxy S10 a Note10 na nejnovější verzi prostředí OneUI 2.5.

Galaxy S10 Android 10
Redakční Samsung Galaxy S10+ s Androidem 10 a One UI 2.0

Nadstavba OneUI 2.5 si odbyla premiéru se smartphony Galaxy Note 20 a Z Flip 5G, poté se v rámci aktualizace dostala i na modelovou řadu Galaxy S20. Majitelé loňských vlajkových Samsungů se mohou těšit na hromadu nových funkcí, zejména bezdrátový počítačový mód DeX, vylepšený režim Pro Video, podporu samolepek na Always on displeji, rychlé vyhledávání YouTube videí přímo v systémové klávesnici, zjednodušené sdílení přihlašovacích údajů k Wi-Fi apod. Součástí updatu je i poslední zářijový balíček záplat.

update

Dostupnost aktualizace se liší v závislosti na trhu a původu telefonu, zkontrolovat si ji můžete v nastavení telefonu. V další vlně by měly být na prostředí OneUI 2.5 aktualizovány telefony řad Galaxy S9 a Note 9.

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku