Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note8 přichází na český trh: pracant pro náročné

Samsung Galaxy Note8 přichází na český trh: pracant pro náročné

Včera jsme vám přinesli recenzi nového vlajkového tabletofonu společnosti Samsung – Galaxy Note8. Pro ty, co jej už netrpělivě vyhlížejí, máme dobrou zprávu – již zítra totiž dojde k oficiálnímu začátku prodeje.

Předností nového modelu je především vylepšený stylus S Pen a obrovský Infinity displej. Telefon však zaujme také svým duálním fotoaparátem, který jistě potěší nejednoho příznivce mobilní fotografie.

Začátek prodeje byl nastaven na pátek 15. září, a to nejen u českých prodejců, ale i operátorů. Telefon bude dostupný v celkově dvou barevných variantách, a to Midnight Black a Maple Gold. Cena byla stanovena na 26 999 Kč vč. DPH. Nový Note8 potěší také uživatele toužící po Dual SIM variantě, i ta bude na našem trhu dostupná. Pokud však toužíte po Dual SIM, musíte zavítat k prodejcům, operátorské verze budou disponovat pouze jedním slotem na SIM kartu.

Samsung Galaxy Note 8: recenze

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

5 komentářů

  1. Je nějak vylepšená aplikace Shealth?

    • Je nějaký eshop, jehož dopravce doručí objednaný N8 i o víkendu? Začátek prodeje v pátek mi přijde docela nešťastný :-(

    • Proto ho predoobjednavkam posilali dnes, aby zitra dorazil. Kdyz vyberes nejaky eshop, ktery ma otevreno o vikendu (Alza, CZC apod.) asi nebude problem.

    • No právě že třebas CZC ho dnes ještě ani nemá na skladě…

    • Zkus Datart, ten uz ho myslim ma.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).