Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note II má být představen na veletrhu IFA 2012

Samsung Galaxy Note II má být představen na veletrhu IFA 2012

Už dlouho se v kuloárech spekuluje o nástupci oblíbeného „tabletofonu“ Samsung Galaxy Note a podle posledních informací by „dvojka“ měla být představena na veletrhu IFA 2012, který se koná v termínu od 31. 8. do 5. 9. v Berlíně. Těšit se prý můžeme na novou verzi operačního systému Android 4.1 s kódovým označením Jelly Bean, quad-core procesor a 5,5palcový displej s jemným rozlišením. Pro pořizování fotografií by měl být připraven 12Mpx fotoaparát s možností záznamu videa ve fullHD rozlišení.


Ilustrační obrázek

Před časem se rovněž objevily informace o tom, že by Note II měl disponovat nerozbitným displejem (UBP – unbreakable plane); korejský server mk.co.kr však tuto zprávu dementoval a tato technologie se s největší pravděpodobností objeví až u některého z dalších zařízení od Samsungu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

 1. Bob (neregistrovaný)

  Už se na něj netrpělivě těším :-)

  • kubakaa (neregistrovaný)

   To ja taky..Uvidime jestli bude stat za výměnu..:)

 2. Leo (neregistrovaný)

  S3 dobry Note lepsi jak pride prodavam prvni a kupuji druhy moc se na nej tesim.

 3. vrzy (neregistrovaný)

  Už aby vyšel, těším se na nej. Loni sem se na prvního Nota vykaslal a sel nakonec do HTC. Letos HTC prodám a poridim SG NOTE II :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).