Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 9 brzy dostane finální Android 10 a One UI 2.0

Samsung Galaxy Note 9 brzy dostane finální Android 10 a One UI 2.0

Korejský Samsung dokázal ještě do konce loňského roku aktualizovat své úřadující vlajkové smartphony na Android 10 s prostředím One UI 2.0, stejný osud nyní čeká i starší zařízení. V beta programu už lze testovat nejnovějšího zeleného robota na smartphonech řady Galaxy S9 a Note 9, druhý jmenovaný již dokonce dostal ostrou verzi.

Galaxy Note 9 stable Android 10

Zatím byla uvolněna pouze účastníky zmíněného beta programu, a to pouze v Indii, dá se však předpokládat, že brzy se dostane i na telefony s veřejnou verzí systému. Podle plánů by chtěl Samsung stihnout uvolnění do konce ledna.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Finálku jsem dostal na nový rok, protože poslední update vydán 1.ledna je ukončení bety a zároveň finálni verze. Musím uznat, ze Samsung odvedl perfektní práci a to nejen na odladěnosti, ale i na rychlosti. Bez HR a čehokoliv všechno šlape jak má.

    • Doplneni, pres OTA u nemecke distribuce i na Sammobile uz je venku take. Takze se to zacina rozjizdet.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).