Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 8 dostává update. Přináší super slow motion a AR emoji

Samsung Galaxy Note 8 dostává update. Přináší super slow motion a AR emoji

Samsung připravil aktualizaci firmwaru svého loňského smartphonu Galaxy Note 8, která kromě čerstvých bezpečnostních záplat ze září přináší několik novinek známých z novějších vlajkových modelů korejského výrobce.

Majitelé Note 8 budou moci například využívat funkce AR emoji, která umí nasnímáním uživatelova obličeje vytvořit jeho pohyblivou digitální podobu. Druhou velkou novinkou je podpora super slow motion videí, oproti Galaxy Note9 či Galaxy S9/S9+ je zde však omezení na 0,2 nebo 0,4 vteřiny záznamu při 480 snímcích za vteřinu v HD rozlišení. Potěšující je, že aktualizaci o velikosti 553 MB reportují zejména evropští uživatelé, v jejichž Galaxy Note 8 tepe čipset Exynos, takže by měla být velmi brzy dostupná i na našem trhu.

Recenze Samsung Galaxy Note 8: návrat krále ve velkém stylu

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Tak to je bomba…

  2. K dispozici i pro S8

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).