Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 7 se odhaluje na první fotografii

Samsung Galaxy Note 7 se odhaluje na první fotografii

Už jen tři týdny zbývají do oficiálního představení Samsungu Galaxy Note 7 a i když už světlo světa spatřily oficiální rendery, až doposud se nám novinka nepředstavila na žádné fotografii. Nizozemský server TechTastic.nl však nyní publikoval vůbec první snímek, na kterém má být prototyp Galaxy Note 7. A vzhledem k tomu, že se podoba shoduje s již zveřejněnými rendery od @evleaks, nepůjde s největší pravděpodobností o podvrh.

samsung galaxy note 7

Další nové snímky dnes zveřejnil také Steve Hemmerstoffer (@stagueve).

Novinka má dostat 64GB úložiště s možností rozšíření paměťovou kartou a dvojici fotoaparátů o rozlišení 12 a 5 Mpx. Působivá je i zmínka o odolnosti s certifikací IP68, což by u zařízení se stylusem byla premiéra. Chybět nemá ani oboustranný USB-C konektor či čtečka oční duhovky.

Samsung Galaxy Note 7
Samsung Galaxy Note 7 ve třech barevných variantách

Displej, který bude na obou stranách zaoblený, by měl mít úhlopříčku 5,7″ či 5,8″ a pochopitelně se bude jednat o Super AMOLED panel s Quad HD rozlišením. Výkon má dodat procesor Exynos z vlastní produkce, který doplní 4 nebo 6 GB LPDDR4 RAM. Posílit by měla také baterie, a to na rovných 4000 mAh, i když některé zdroje hovoří o kapacitě 3600 mAh. Operačním systémem bude Android 6.0.1 Marshmallow, tradičně doplněný o uživatelské prostředí TouchWiz a funkce spojené s kapacitním perem S-Pen.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

 1. Martin (neregistrovaný)

  [odkaz] tady když se podíváte mají tam druhý screen N7 ale tam není vidět sklo na zádech, píše to vypadá na Kov.

  • Ten druhý screen vypadá dost divně a jako kdyby s Galaxy Note 7 neměl vůbec nic společného..

   • Martin (neregistrovaný)

    Bůh ví co ten druhý screen je, jestli je to Joke nebo ne.

   • Martin (neregistrovaný)

    Zdá se mi to nebo N7 edge má méně zahnutý displej než S7E a S6E+.

 2. Martin (neregistrovaný)

  No jinak podle úniků benchmarků se zatím objevuje 4GB verze a 6GB nikoliv.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).