Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 6 možná dostane stylus, který poslouží jako stojánek

Samsung Galaxy Note 6 možná dostane stylus, který poslouží jako stojánek

V loňském roce musel Samsung řešit nepříjemnost se stylusem S Pen v tabletofonu Galaxy Note 5, který se při opačném vložení v zařízení zaseknul. Samsung již s novou revizí tento neduh odstranil (více informací); nás se naštěstí příliš netýkal, neboť Galaxy Note 5 není určen pro evropský trh. Příští generace by však u nás opět dostupná být mohla, a pokud korejský výrobce vdechne život svojí patentové přihlášce, mohla by opět přinést „zajímavý“ stylus, tentokráte v pozitivním slova smyslu.

spen

Pero S Pen by podle schématu mělo obsahovat přibližně ve své polovině kloub a po zasunutí poloviny stylusu do těla by mohl jeho ohnutý zbytek posloužit jako opěra zařízení. „Zalomením“ má zároveň dojít k zafixování stylusu proti dalšímu náhodnému vysunutí.

Patentová přihláška byla podána ve třetím čtvrtletí loňského roku, tak snad se s tímto netradičním využitím stylusu setkáme ještě letos.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments