Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 6 možná dostane stylus, který poslouží jako stojánek

Samsung Galaxy Note 6 možná dostane stylus, který poslouží jako stojánek

V loňském roce musel Samsung řešit nepříjemnost se stylusem S Pen v tabletofonu Galaxy Note 5, který se při opačném vložení v zařízení zaseknul. Samsung již s novou revizí tento neduh odstranil (více informací); nás se naštěstí příliš netýkal, neboť Galaxy Note 5 není určen pro evropský trh. Příští generace by však u nás opět dostupná být mohla, a pokud korejský výrobce vdechne život svojí patentové přihlášce, mohla by opět přinést „zajímavý“ stylus, tentokráte v pozitivním slova smyslu.

spen

Pero S Pen by podle schématu mělo obsahovat přibližně ve své polovině kloub a po zasunutí poloviny stylusu do těla by mohl jeho ohnutý zbytek posloužit jako opěra zařízení. „Zalomením“ má zároveň dojít k zafixování stylusu proti dalšímu náhodnému vysunutí.

Patentová přihláška byla podána ve třetím čtvrtletí loňského roku, tak snad se s tímto netradičním využitím stylusu setkáme ještě letos.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. M. Severa (neregistrovaný)

    Stylus jako stojánek má např. už můj Note 3. Takže tohle je jen novější verze.
    (viz např. http://img.wonderhowto.com/img/original/59/97/63538687954301/0/635386879543015997.jpg)

  2. Michal (neregistrovaný)

    Luxus. V listopadu mi ukradli Note 4, což byl fantastický telefon, tak teď trpím na S5 mini a nemůu se dočkat Note 6. Málem jsem předobjednal S7 edge, ale ten stylus by mi chyběl, umí super triky :).

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel