Domů » Bleskovky » Samsung změnil konstrukci Galaxy Note 5: Opačně vložený stylus se už v těle telefonu nezasekne

Samsung změnil konstrukci Galaxy Note 5: Opačně vložený stylus se už v těle telefonu nezasekne

Loni v srpnu představil Samsung tabletofon Galaxy Note 5, který nepochopitelně není a zřejmě ani nebude určený na evropský trh. Uživatelé v zemích, kde se zařízení prodává, přišli krátce po představení na konstrukční chybu, která způsobovala zaseknutí opačně vloženého dotykového pera do těla telefonu; násilné vytažení navíc znefunkčnilo senzor pro správu doplňkových aplikací (více informací).

  

Samsung musel kvůli tomuto problému vyrobit speciální nástroje pro vyjmutí pera z telefonu, s nimiž pak servisní střediska „zachraňovala“ tisíce postižených zařízení. Zároveň s tím korejská společnost začala vyvíjet novou revizi Note 5, která je vybavena zcela novým mechanismem, jenž zaseknutí opačně vloženého stylusu nezpůsobuje.

 

Nové modely se již bez oficiálního oznámení dostaly na pulty obchodů, zatím však nemáme žádné informace o budoucí dostupnosti modelu Galaxy Note 5 v Evropě.  

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
39 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments