Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 4 se nemusí bát: LG G3 Stylus bude zařízení spadající do střední třídy

Samsung Galaxy Note 4 se nemusí bát: LG G3 Stylus bude zařízení spadající do střední třídy

Včera jsme vám přinesli informaci o tom, že LG omylem odhalilo dalšího člena do rodiny G3, kterým má být tabletofon se stylusem. I když se původně očekávalo, že svojí výbavou bude konkurovat zejména chystanému Samsungu Galaxy Note 4, nakonec se bude jednat spíše o zařízení střední třídy.

  

Alespoň to vyplývá přímo z dodacích listů indické dopravní společnosti Zauba, v nichž se objevilo zařízení s kódovým označením LGD690N s následujícími hardwarovými parametry: Displej o úhlopříčce 5,7 palce nabídne pouze HD rozlišení (1280 × 720 pixelů), což znamená jemnost 258 PPI. Procesor má být čtyřjádrový, přičemž každé jádro bude taktované na 1,3 GHz, doplňovat jej bude 1 GB paměti RAM. Vnitřní EMMC úložiště bude mít kapacitu 8 GB.


  

Dvojice fotoaparátů nabídne rozlišení 8 Mpx, respektive 1,3 Mpx. Telefon bude podporovat nejrychlejší sítě LTE a poběží na Androidu 4.4 KitKat. Výbavou se tedy LG G3 Stylus nebude moci chystanému tabletofonu od Samsungu rovnat, za to může překvapit nízko posazenou cenou. Samsung si za své novinky nechává řádně zaplatit, a pokud se LG podaří vyladit systém tak, aby na zvoleném hardwaru pracoval spolehlivě, může se jednat o zajímavou levnější alternativu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
fore
Uživatel
fore

Zajímavá(vější) a levnější varianta bude předchozí model Note2 než toto.

stalkerpetr
Uživatel
stalkerpetr

Jo jo. Přesně moje slova. Note je holt note a s tím už asi nikdo nic neudělá. Holt jiná liga.

ZiChius
Uživatel
ZiChius

Přitom prostředky na to LG má. Sakriš, fakt by konkurence bodla!

biscuit84
Uživatel
biscuit84

presne tak, po zrovna nie najlepsich skusenostiach so Samsungom by som priameho konkurenta Notu privital. Nakoniec asi pojdem do G3….