Samsung Galaxy Fit 2: změří sport i spánek a vydrží 15 dní

Galaxy Fit2 Black 6

Samsung na své včerejší virtuální akci Life Unstoppable představil nový fitness náramek nazvaný Galaxy Fit 2. Jedná se o šikovné příslušenství, které pohlídá nejen uživatelovu fyzickou kondici, ale i kvalitu spánku. Samsung chce s touto novinkou konkurovat levným čínským náramkům, zejména rodině Xiaomi Mi Band.

Galaxy Fit2 Scarlet 3

Samsung Galaxy Fit 2: změří sport i spánek

Galaxy Fit 2 je malý a lehký náramek, váží pouze 21 gramů, a přitom vydrží až 15 dní na jedno nabití. Náramek je plastový, jeho přední stranu vyplňuje 1,1“ AMOLED s rozlišením 126 × 294 pixelů a maximálním jasem 450 nitů. Zobrazovač je pro pohodlné ovládání po stranách mírně zakřivený.

Náramek umí monitorovat tep, ukazovat ušlé kroky, vypočítávat spálené kalorie apod, navíc umí automaticky detekovat až pět různých sportovních aktivit. Nelekne se ani plavání, neboť disponuje odolností 5 ATM a IP68. Kromě toho zvládá analyzovat spánek a z něj počítat spánkové skóre. Uživatel má také široké možnosti přizpůsobení, k dispozici je paleta 70 různých ciferníků.

Galaxy Fit2 Scarlet 1

Cena a dostupnost

Samsung Galaxy Fit 2 bude na českém trhu dostupný v polovině října za cenu 1 399 korun. V nabídce bude v černé a šarlatové barvě.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku