Domů » Bleskovky » Samsung chystá nový skin do Fortnite, exkluzivně pouze pro majitele Galaxy S20

Samsung chystá nový skin do Fortnite, exkluzivně pouze pro majitele Galaxy S20

Partnerství mezi Samsungem a studiem Epic Games by mohlo pokračovat i letos – společně s chystanou vlajkovou řadou Galaxy S20 by měl do hry Fortnite přibýt nový exkluzivní skin s názvem Vivid Vision, který v těchto dnech unikl na internet.

Vivid Vision Fortnite skin 4 516x540 1
Vivid Vision má být nový exkluzivní skin do hry Fortnite. Získají jej budoucí majitelé Samsungu Galaxy S20.

Skin se skládá ze tří kosmetických předmětů zahrnujících oblečení nazvané Iris, těžební nástroj s názvem Pop Axe a „cetku“ na záda nazvanou Roundabout. V tuto chvíli není jasné, jak by mohl být distribuován, pokud však bude nabízen podobným způsobem jako skin Glow – představený loni společně se smartphonem Galaxy Note 10 – měl by být dostupný pro majitele telefonů a tabletů Galaxy zdarma prostřednictvím obchodu ve hře.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry (zejména „inteligentní“ FPS jako Bioshock, RPG jako Skyrim a tahové strategie typu HOMAM), tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
lokomot1
Uživatel
lokomot1
Offline

Tak to je vazne naprosta pecka!
A nebo vlasne neni, mozna pro par 13tiletych kluku…

htcjirka
Uživatel
htcjirka
Online

To je masakr skin, o tom každý sní. 😁😁