Domů » Bleskovky » Samsung Gear Fit 2 a speciální bezdrátová sluchátka IconX o sobě opět dávají vědět

Samsung Gear Fit 2 a speciální bezdrátová sluchátka IconX o sobě opět dávají vědět

Aktualizováno 5. května

Na konci minulého měsíce se objevily první neoficiální informace o další generaci sportovního náramku a originálních sluchátkách, které do světa pustil Evan Blass. Existenci těchto produktů nyní omylem potvrdil i samotný Samsung, který na webu věnovanému službě S Health na několik okamžiků zveřejnil oficiální rendery, díky kterým už víme, jak bude Gear Fit 2 a speciální sluchátka pro sportovce IconX vypadat. Co na ně říkáte?

samsung-gear-fit-2-and-iconx

Původní článek z 27. dubna

I v letošním roce bychom se měli od Samsungu dočkat nových přírůstků v oblasti nositelné elektroniky. Prozatím nemáme žádné informace o tom, zda v Jižní Koreji chystají novou generaci chytrých hodinek, s největší pravděpodobností se ale dočkáme alespoň chytrého náramku Gear Fit 2. Jeho fotografie včera zveřejnil @evleaks na serveru VentureBeat.

gear fit 2

První generace Gear Fit (recenze) byla odhalena už v roce 2014, a tak je na nástupce nejvyšší čas. Podle zveřejněných obrázků by se nová verze měla té původní podobat, displej si má ponechat úhlopříčku 1,84″, avšak kvůli lepší ergonomii má být více zakřivený. Novinkou má být přítomnost GPS, což ocení zejména sportovci; otázkou je, zda tato funkce dokáže udržet zařízení při životě alespoň po dobu kratšího cyklovýletu.

fit2

@evleaks také prozradil podobu chystaných sluchátek Gear IconX, která rovněž potěší sportovce zejména – jedná se totiž o bezdrátové špunty, které se ovládají dotykem. Sluchátka obsahují vestavěnou paměť o kapacitě 4 GB pro uložení vlastní hudby a také mají sloužit jako fitness tracker. Dá se tedy předpokládat, že v sobě obsahují minimálně gyroskop sloužící jako krokoměr.

iconX

Sluchátka Gear IconX mají být voděodolná a budou se nabíjet ve speciální krabičce. Výdrž na baterii, datum představení a cenu ale zatím neznáme.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments