Domů » Bleskovky » Safírová verze HTC U Ultra míří do Evropy: vyplatí se připlácet za odolnost?

Safírová verze HTC U Ultra míří do Evropy: vyplatí se připlácet za odolnost?

Aktuální vlajková loď společnosti HTC se jmenuje U Ultra, byť brzy by měl být představen i model HTC U s inovativním ovládáním. Oproti pro HTC typickým bytelným telefonům s kovovými těly jsou smartphony řady U vyrobeny ze skla, které je pochopitelně mnohem náchylnější na škrábance a praskliny. Z tohoto důvodu HTC představilo i speciální edici modelu U Ultra, jejíž záda pokrývá safír. Tato edici se brzy začne prodávat v Evropě, ovšem zájemci si budou muset připlatit.

htc_u_ultra_sapphireblue_mailres

Standardní HTC U Ultra totiž v Evropě stojí 699 EUR (oficiální česká cena je 21 495 korun), safírová verze přijde na 849 EUR (asi 22 600 korun). Telefon bude možné koupit 18. dubna v Německu a Švýcarsku, zda bude dostupný i u nás, zatím nevíme. A proč si vlastně za bonusovou ochranu s tvrdostí 9 podle Mohse připlatit? Na to vám odpoví následující video youtubera JerryRigEverything.

HTC Ultra Durability Test - Scratch, burn, BEND test!

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. U HTC se nevyplati priplatit za nic :-D :-D :-D

  2. Ten příplatek za safirovou verzi mi nepřijde zase tak velký. Celkově ten telefon vypadá velmi solidně

    • bez headphone jacku, s premrstenou cenou, uplne tristnim vyuzitim mista, bez vodeodolnosti, s prumernym fotakem.. ne fakt to i s diamantovym sklickem neni solidni telefon
      A pritom je to fakt skoda, HTC 10 byl dost dobry telefon, ale zrejme se vracime k predrazenym failum typu M9 a A9

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).