Domů » Články » S novinkou od Xiaomi budete cvičit chytře!

S novinkou od Xiaomi budete cvičit chytře!

Globální technologický lídr značka Xiaomi, kterou v České republice distribuuje společnost Witty Trade s.r.o., uvádí na trh nové chytré fitness hodinky s dotekem stylu Mi Watch. Novinka je určena pro fitness nadšence, kteří chtějí podrobně sledovat svůj zdravotní stav a mít komplexní informace o své fyzické kondici.

Pro všechny milovníky sportu 

Mi Watch jsou vytvořené s důrazem na funkčnost, pohodlí a styl. Padnou do oka zkušeným nadšencům i nováčkům chytrého cvičení. Odlehčená konstrukce (32 gramů) zajistí zcela přirozené používání během sportu i pohodlí během celodenního nošení.

Xiaomi mi watch 2
Xiaomi Mi Watch

Velký 1,39″ AMOLED displeji s rozlišením 454 x 454 pixelů zajišťuje během dne jasné a čitelné informace, takže vám již nic neunikne. Zvolit si dokonce můžete až ze 100 dostupných ciferníků. Oporu budete mít i v baterii, kterou můžete nabíjet v magnetickém doku klidně jen dvakrát měsíčně, protože vydrží na jedno nabití až 16 dní.

Dvakrát měř, jednou běž? 

Ať už potřebujete věrného společníka na silový trénink, nebo začínáte rýsovat formu plaváním, nové chytré hodinky Mi Watch vám nabízí nepřetržité monitorování základních funkcí zdraví. Vašemu stylu cvičení se navíc přizpůsobí díky 117 sportovním režimům. Často podceňovaná variabilita chytrých pomocníků je tímto zase o pořádný krok blíže dokonalosti.

Xiaomi mi watch
Xiaomi Mi Watch

Mi Watch Jsou voděodolné až do hloubky 50 metrů, lze je tak nosit i při dešti nebo sprchování. Po celou dobu nošení navíc díky pokročilému PPG senzoru sledují srdeční frekvenci a hladinu kyslíku v krvi. Společně s měřením tlaku vzduchu i přesné GPS poskytnou komplexní údaje o vašem tréninku.

Komplexní sada funkcí

Novinka je vybavena i funkcí spánek, která kontroluje vaše spánkové fáze a poradí vám, jak spát kvalitněji. Lidem s hektickým životním stylem zase pomůže funkce dýchání, která vás zbaví stresu kdekoli a kdykoli. Samozřejmostí jsou notifikace počasí, hodin, budíku nebo baterky.

Xiaomi mi watch 3
Xiaomi Mi Watch

Hodinky ukrývají i bohatou sadu funkcí, která dále zvyšuje uživatelský komfort. Uživatelé mohou zapnout režim závěrky fotoaparátu a snadno pořizovat fotografie přímo z jejich zápěstí, přijímat zprávy a upozornění pomocí zabudovaných zábavných emoji a využívat řadu pokročilých funkcí pro dobrodružství venku: vestavěný geomagnetický kompas či barometr.

Rozhýbejte se za každé situace s Mi Watch od Xiaomi, navíc za skvělou cenu 3 190 Kč na www.xiaomi.cz!

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.