Sledujte nás na YouTube

S klíčenkou od Motoroly svůj telefon nikde nezapomenete

Pokud se vám stává, že často zapomínáte nebo ztrácíte svůj telefon, možná má pro vás Motorola řešení. Společnost v týdnu představila miniaturní klíčenku, kterou pojmenovala Keylink, její jedinou funkcí je upozornit na to, že se váš telefon vzdálil od vašich klíčů na vzdálenost větší než 30 metrů.

  

Keylink je kompatibilní s telefony se systémem Android (4.3 a vyšší) a iOS (7.1 a vyšší), spárování s telefonem probíhá přes Bluetooth pomocí aplikace Motorola Connect. O napájení se stará volně dostupná knoflíková baterie, která má udržet klíčenku při životě jeden rok. Motorola si za svoji klíčenku řekne o 25 dolarů (560 Kč bez DPH), o dostupnosti na našem trhu nemáme prozatím žádné informace.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. Pelenz (neregistrovaný)

    Používám k Lumii Nokia Treasure Tag a nemohu si vynachválit! Při vzdálení se ozve jak mobil, tak klíče, takže když nechám jedno z toho v autě, po chvilce to vím;)

  2. leer (neregistrovaný)

    Zdravim chtel bych se zeptat jestli se neco takoveho uz u nas prodava?..Jestli ano poslete mi odkaz nebo mi napiste jak jse to jmenuje…predem dekuji

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *