Cena:

Rozměry iPhone 8 prozrazeny. Podívejte se na nové obrázky

V posledních dnech se objevuje řada nových informací o chystaném iPhone 8 a jeho zvětšené variantě. Už dávno víme, že dominantou přední strany bude displej s velmi tenkými rámečky. Některé zprávy hovoří o tom, že se dočkáme čtečky otisků prstů integrované přímo do zobrazovacího panelu, jiné zdroje se přiklánějí k tomu, že bude čtečka umístěna na zadní straně, podobně jako například u Samsungu Galaxy S8.

Server iDropNews.com nyní přišel s kompletními rozměry klasického iPhone 8. Ty by měly být 143,59 x 70,94 x 7,57 mm; tyto hodnoty redaktoři údajně získali ze schématických nákresů. Aby ale nezůstalo jen u čísel, jejich grafici vytvořili i nové rendery, na kterých nový iPhone 8 srovnávají s iPhonem 7 a 7 Plus.

Oba dva letošní modely by měly disponovat duálním fotoaparátem, který bude netradičně umístěný ve vertikálním uspořádání. Oficiálního představení bychom se měli dočkat v druhé polovině září.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.