Redmi Note 7 rozlouskne ořech, nakrájí kiwi či rozbije vodní meloun

Osamostatněná značka Redmi před dvěma týdny představila svůj první smartphone s výbušným názvem Note 7 a slaví s ním velký úspěch – v Číně jej prodává formou flash prodejů a chlubí se rekordními časy prodejů; poslední várka čítající více než 100 tisíc kusů zmizela za 2 minuty a 50 vteřin, ty předchozí byly podobně rychlé.

blank

Krájecí prkénko či louskáček na ořechy a melouny

Přestože telefony Redmi stále vyrábí společnost Xiaomi, firma působí samostatně a má i svého vlastního ředitele, kterým je Lu Weibing. Ten propaguje Redmi Note 7 poměrně neortodoxním způsobem – vypouští do světa videa, ve kterých dokazuje, jak je novinka odolná (byť ve specifikacích žádnou odolnost nedeklaruje). Patrně se nechal inspirovat šéfem Xiaomi, který krátce po představení demonstroval super zpomalené video, ve kterém Redmi Note 7 slouží jako louskáček vlašských ořechů.

Lu Weibing pak ukázal, že Redmi Note 7 může posloužit jako krájecí prkénko na ovoce…

… jako „louskáček“ na vodní melony…

… nebo jako přistávací plošina pro ostré ovoce zvané durian.

Mechanickou odolnost šéf Redmi také ozkoušel spuštěním telefonu v odpadkovém koši ze schodů.

Zkrátka a dobře, Redmi Note 7 vypadá skutečně odolně, byť všem jeho budoucím majitelům spíše doporučíme: Tohle doma nezkoušejte!Nepřehlédněte

Redmi Note 7 je voděodolný, byť se tím výrobce nechlubí

Autor článku blank
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTmania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku