Redmi Note 10: fotografie krabiček potvrzují design a vysoké rozlišení fotoaparátu

redmi note 10

Už příští týden bude odhalena nová řada smartphonů Redmi Note 10, kterou pravděpodobně budou tvořit čtyři různé modely. Šéf indického zastoupení Xiaomi Manu Kumar Jain krátce před premiérou zapózoval s prodejní krabičkou nejvyššího modelu řady a odhalil tak některé detaily.

Redmi Note 10: nejvyšší model dostane velký 108Mpx snímač

Fotografie balení prozrazuje vzhled telefonu i rozlišení hlavního fotoaparátu, které bude 108 megapixelů. Redmi použije 1/1,52“ senzor Samsung HM2, se kterým jsme se mohli setkat například v čerstvě představeném vlajkovém smartphonu Redmi K40 Pro+.

Podle fotky krabičky se můžeme těšit na celkem 3–4 fotoaparáty vzadu a jeden v otvoru displeje vpředu. Telefon má růžovo-zlatou barvu, ale určitě se můžeme těšit i na jiné barevné varianty.

Na internet se dostala i fotografie krabičky základního Redmi 10. Ta potvrzuje přítomnost 48Mpx fotoaparátu, který doprovodí další tři snímače. Z renderu je patrné, že rámečky okolo displeje budou trochu širší, stejně tak bude i větší otvor pro selfie kamerku zabudovaný do AMOLED displeje s Full HD+ rozlišením.

redmi note 10 3 1

Premiéra smartphonů Redmi Note 10 se odehraje příští týden 4. března v Indii, ale předpokládáme, že se tyto telefony dostanou i na globální trh.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku