Domů » Bleskovky » Redmi K40 se chystá na globální trh. Dorazí jako Poco F3

Redmi K40 se chystá na globální trh. Dorazí jako Poco F3

Značka Redmi patřící čínskému Xiaomi v minulém týdnu v Číně představila nové vlajkové smartphony řady K40, které nabízí velmi dobrou výbavu za atraktivní cenu; jedná se o dokonce o nejlevnější smartphony s vlajkovým čipsetem Snapdragon 888 na trhu. Xiaomi má v plánu poslat tyto telefony i na globální trh, přičemž stejně jako v minulých letech patrně dorazí pod praporem značky Poco.

redmi k40 2 1

Redmi K40 dorazí na globální trh jako Poco F3

Že se z Redmi K40 vyklube nové Poco, naznačují certifikace po celém světě. Agentura Infocomm Media Development Authority (IMDA) například zalistovala značce Poco smartphone s modelovým označením M2012K11AG, což je stejné označení, jaké nese základní Redmi K40. Podobně tak učinila i americká certifikační autorita FCC.

redmi

Zatím nevíme, zda se na globálním trhu dočkáme i modelů K40 Pro a Pro+, ze kterých by se teoreticky mohlo vyklubat Poco F3 Pro a F3 Pro+.

Premiéra ještě tento měsíc?

A kdy se smartphonu Poco F3 dočkáme? Možná dříve, než jsme očekávali. České zastoupení Poco na svém Facebooku zveřejnilo obrázek s časovou osou s tím, že se nového telefonu značky Poco dočkáme tento měsíc.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. nechapu je, proc jeden trh redmi, dalsi poco. akorat tim matou zakazniky. tenhle trend co tady jedou je padlej na hlavu.

    • No můžou si vykázat větší počet představených modelů a pak se tím chlubit různě po webu, že jací borci to jsou 😁

    • Redmi zní příliš čínsky a komunisticky.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).