Redmi K40 se chystá na globální trh. Dorazí jako Poco F3

redmi k40 2 1

Značka Redmi patřící čínskému Xiaomi v minulém týdnu v Číně představila nové vlajkové smartphony řady K40, které nabízí velmi dobrou výbavu za atraktivní cenu; jedná se o dokonce o nejlevnější smartphony s vlajkovým čipsetem Snapdragon 888 na trhu. Xiaomi má v plánu poslat tyto telefony i na globální trh, přičemž stejně jako v minulých letech patrně dorazí pod praporem značky Poco.

Redmi K40 dorazí na globální trh jako Poco F3

Že se z Redmi K40 vyklube nové Poco, naznačují certifikace po celém světě. Agentura Infocomm Media Development Authority (IMDA) například zalistovala značce Poco smartphone s modelovým označením M2012K11AG, což je stejné označení, jaké nese základní Redmi K40. Podobně tak učinila i americká certifikační autorita FCC.

redmi

Zatím nevíme, zda se na globálním trhu dočkáme i modelů K40 Pro a Pro+, ze kterých by se teoreticky mohlo vyklubat Poco F3 Pro a F3 Pro+.

Premiéra ještě tento měsíc?

A kdy se smartphonu Poco F3 dočkáme? Možná dříve, než jsme očekávali. České zastoupení Poco na svém Facebooku zveřejnilo obrázek s časovou osou s tím, že se nového telefonu značky Poco dočkáme tento měsíc.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku