Domů » Bleskovky » Realme dnes představí 108Mpx fotoaparát. Stream začíná v 10:00

Realme dnes představí 108Mpx fotoaparát. Stream začíná v 10:00

Značka Realme si na dnešní 10. hodinu naplánovala online konferenci, kde se dočkáme odhalení nové generace mobilního fotočipu, který chce ve svých budoucích telefonech používat – jako první by jej mohl nabídnout model Realme 8 Pro, jehož premiéra je rovněž naplánována na tento měsíc. Jak prozrazuje teaser, snímač nabídne rozlišení 108 Mpx.

2021 realme Camera Innovation Event | Leap To 108MP

Aktualizovánofotoaparát Realme 8 Pro představen. Bude mít 108 Mpx a hromadu šikovných vlastností

Nemyslím si, že by šlo o fotomodul z vlastní produkce Realme (s největší pravděpodobností půjde o řešení od Sony či Samsungu), a Realme se během keynote zaměří spíše na vlastní softwarová vylepšení a funkce. Online videopřenos začíná už dnes v 10:00 a sledovat jej můžete na Facebooku či YouTube Realme.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).