Domů » Bleskovky » Řada LG G3 se rozroste o dalšího člena: Chystá se model G3 Stylus s kapacitním perem

Řada LG G3 se rozroste o dalšího člena: Chystá se model G3 Stylus s kapacitním perem

LG má v plánu nadále rozšiřovat modelovou řadu G3. Po vlajkovém modelu s Quad HD displejem (recenze) jsme se dočkali představení pětipalcového LG G3 Beat (více informací), a třetí novinkou se brzy stane LG G3 Stylus. Právě jeho existenci výrobce omylem prozradil v promo videu k modelu G3 Beat.

Jihokorejský výrobce s tímto zařízením pravděpodobně bude chtít konkurovat chystanému Samsungu Galaxy Note 4, který bude představený 3. září v Berlíně a kde nebude chybět ani naše redakce. Název G3 Stylus jasně dává tušit, že v těle zařízení najdeme také kapacitní pero pro pohodlnější ovládání velkého displeje. Ten by měl podle dostupných informací nabídnout úhlopříčku 5,9″, u rozlišení však zatím zůstává otazník (očekáváme Full HD nebo Quad HD). Hnacím motorem by se měl stát čtyřjádrový Snapdragon 805 od Qualcommu.

Video, které omylem prozrazuje existenci modelu LG G3 Stylus

Přemýšlíte o koupi LG G3? Mrkněte se, kde jej nabízejí za nejlepší cenu

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. konkurence by to být mohla, ale 5,9 je už moc, i Note 3 už mi přijde jako docela pádlo a tohle je ještě o něco větší.

  2. Pokuď příjde s lepší baterkou a bude umět to, co G3, tak asi budu uvažovat o prodeji G3 a koupi Styluse. 5.9″ je super.

  3. Tož nevím, jestli je kapacitní stylus konkurencí pro samsungovo řešení, ale každý další hráč dobrý.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).