Domů » Bleskovky » Qualcomm testuje Windows RT na Snapdragonu S4

Qualcomm testuje Windows RT na Snapdragonu S4

Společnost Qualcomm se na právě probíhajícím veletrhu Computex 2012 v Taipei pochlubila svým testovacím tabletem s chipsetem Snapdragon 4 běžícím na platformě Windows RT. Jak můžete vidět na videu níže, zařízení si s dvoujádrovým procesorem APQ8060A s taktem 1,5 GHz a 2 GB RAM vystačí na plynulý běh nejen systému jako celku, ale i náročnějších her a aplikací.

Zajímavý je i samotný závěr videa, kde je ukázáno sdílení fotografií mezi chytrým telefonem s Windows Phone 7.5  (Nokia Lumia 900) a výše zmíněným tabletem prostřednictvím cloudové služby SkyDrive. Windows RT totiž stejně jako mobilní systém Microsoftu ve své aplikaci Fotky integruje kromě lokálních obrázků také ty ze SkyDrive. Nově nahraný snímek se v ní tak automaticky objeví během několika okamžiků.

Zdroj: Engadget

Miroslav Havlíček

4 komentářů

  1. Nezdálo se vám taky, že se ukázka tý hry seká?:D

  2. mě se zdá, že je na prd (a na tom tabletu se to krásně projevilo) to zmenšování fotek při odesílání na skydrive. Mělo by to být volitelné, nejlépe nastavitelné jak / jestli se mají zmenšovat. Alespoň přes wifi..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).