Sledujte nás na YouTube

Qualcomm testuje Windows RT na Snapdragonu S4

Společnost Qualcomm se na právě probíhajícím veletrhu Computex 2012 v Taipei pochlubila svým testovacím tabletem s chipsetem Snapdragon 4 běžícím na platformě Windows RT. Jak můžete vidět na videu níže, zařízení si s dvoujádrovým procesorem APQ8060A s taktem 1,5 GHz a 2 GB RAM vystačí na plynulý běh nejen systému jako celku, ale i náročnějších her a aplikací.

Zajímavý je i samotný závěr videa, kde je ukázáno sdílení fotografií mezi chytrým telefonem s Windows Phone 7.5  (Nokia Lumia 900) a výše zmíněným tabletem prostřednictvím cloudové služby SkyDrive. Windows RT totiž stejně jako mobilní systém Microsoftu ve své aplikaci Fotky integruje kromě lokálních obrázků také ty ze SkyDrive. Nově nahraný snímek se v ní tak automaticky objeví během několika okamžiků.

Zdroj: Engadget

Miroslav Havlíček

4 komentáře

  1. VNavrátil (neregistrovaný)

    Nezdálo se vám taky, že se ukázka tý hry seká?:D

  2. mimonaut (neregistrovaný)

    mě se zdá, že je na prd (a na tom tabletu se to krásně projevilo) to zmenšování fotek při odesílání na skydrive. Mělo by to být volitelné, nejlépe nastavitelné jak / jestli se mají zmenšovat. Alespoň přes wifi..

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *