Domů » Bleskovky » První upoutávka ze Star Wars: Squadrons láká na parádní vesmírné bitvy

První upoutávka ze Star Wars: Squadrons láká na parádní vesmírné bitvy

Na základě prvních úniků jsme neznámou hru z vesmíru Star Wars znali pod jménem Project Maverick. S oficiálním oznámením však přichází také změna názvosloví, titul se ponese název Star Wars: Squadrons a půjde o vesmírnou akci z pohledu první osoby. V hlavní roli se přitom objeví ikonické starfightery, které se budou utkávat v nelítostných multiplayerových i příběhových bitvách.

star wars squadrons

Ikonické stíhačky i plejáda herních režimů

Hru jako obvykle vydává společnost Electronic Arts, vývoj má na starost interní montrealské studio Motive, které se v minulosti podílelo na titulech jako Battlefront II či Anthem. Ve Squadrons usedneme do kokpitů rozličných stíhacích letounů, mezi nimiž nebude chybět X-Wing, A-Wing, Y-Wing, TIE Fighter či TIE Interceptor atd.

Star Wars: Squadrons – Official Reveal Trailer

K dispozici bude celá řada online režimů včetně klasického leteckého souboje či „Fleet Battles“, v nichž mají hráči za úkol zneškodnit hlavní loď soupeřícího týmu. Hra bude podporovat cross-platformní hraní i headsety pro virtuální realitu na PC i PS4.

Hra vyjde na začátku října

Už nyní si můžete prohlédnout první ukázku, který byla vytvořena přímo v enginu hry. Na záběry přímo z hraní si budeme muset počkat do 18. června, na kdy je naplánována digitální konference EA Play. Datum vydání bylo stanoveno na 2. října, kdy hra vyjde na Xbox One, PC a PS4 za cenu 39,99 dolarů. K existenci verze pro konzole nové generace se vydavatel zatím nevyjádřil, ačkoliv bychom se velmi divili, kdyby na ně nedošlo.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments