Domů » Bleskovky » Průzkumník souborů ve Windows 10 dostane černé téma. Takto bude vypadat

Průzkumník souborů ve Windows 10 dostane černé téma. Takto bude vypadat

Přestože Microsoft ve Windows 10 postupně převádí klasické aplikace (Malování, Kalkulačka, apod.) do moderní univerzální podoby, Průzkumník souborů se zatím nové verze nedočkal. A změna se zatím zřejmě ani nechystá.

Microsoft v chystaném podzimním updatu přidal současnému Průzkumníkovi podporu funkce Sets, a podle nejnovějších zjištění serverů Windows Central a Neowin mu přidá i podporu tmavého tématu. Do něj lze ve Windows přepnout většinu systémových aplikací, Průzkumník však zatím tomuto trendu odolal. V posledních neveřejných sestaveních podzimní větve Redstone 5 lze tmavý režim aktivovat, byť zatím pouze experimentálně.

Dá se předpokládat, že v dalších sestaveních se tato novinka rozšíří pro větší okruh Insiderů, zejména poté, co vyjde jarní aktualizace, a Redstone 5 budou moci testovat všichni.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments