Domů » Články » Proměňte svoji domácnost v chytrou. Ceny žárovek a dalších doplňků klesly téměř o polovinu

Proměňte svoji domácnost v chytrou. Ceny žárovek a dalších doplňků klesly téměř o polovinu

S chytrými doplňky do domácnosti se v posledních letech doslova roztrhl pytel. Pokud i vy chcete svoji domácnost proměnit v chytrou, máte nyní ideální příležitost. U Mobil Pohotovosti totiž tento týden koupíte více než stovku smart doplňků až o 40 % levněji.

800 600 Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential

Robotické vysavače, čističky vzduchu, bezpečnostní kamery, chytré váhy, zubní kartáčky, dálkově ovladatelné zásuvky i chytré žárovky. Ať už chcete svoji domácnosti vybavit jakýmkoli chytrých doplňkem, můžete teď zajímavě ušetřit. Některé slevy jsou již přímo promítnuté do ceny, jiné získáte po zadání slevového kódu.

Jedním z nejlepších chytrých pomocníků do domácnosti je bezesporu robotický vysavač. V tomto segmentu výhodně vychází Xiaomi Mi Robot Essential za 4 242 Kč (běžně 4 990 Kč). Zajímavý kouskem může být také kompaktní čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Mini za 1 992 Kč (běžně 2 490 Kč), která zabere jen minimum prostoru a přitom zvládne vyčistit vzduch v běžně velké místnosti do 14 m². Pokud ovšem chcete začít něčím skutečně cenově dostupným, můžete sáhnout například po chytré váze Xiaomi Mi Smart Scale 2 jen za 332 Kč nebo po bezkontaktním teploměru TrueLife Care Q7 za 699 Kč.

Bezkonkurenčně nejoblíbenějšími doplňky jsou ovšem chytrá světla. Ideální je začít budovat chytré osvětlení s Philips Hue Starter Kit, kde najdete dvojici žárovek a potřebný hub, a který teď pořídíte jen za 1 869 Kč (běžně 2 199 Kč). Velmi oblíbené jsou také LED pásky, začít můžete například s Yeelight LED Lightstrip Plus 1S za 952 Kč (běžně 1 190 Kč).

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.