Domů » Bleskovky » Prohlížejte výkresy na tabletu: Autodesk vydal AutoCAD 360 pro Windows Modern UI

Prohlížejte výkresy na tabletu: Autodesk vydal AutoCAD 360 pro Windows Modern UI

Pokud často pracujete s CAD výkresy s koncovkami DWG, DWF nebo DXF, máte nyní možnost prohlížet je pohodlně na dotykových zařízeních se systémem Windows 8.1, aniž byste byli nuceni otevírat desktopovou aplikaci AutoCAD od společnosti Autodesk. Společnost vydala preview aplikace AutoCAD 360 pro prostředí Modern UI systému Windows.

 

Bohužel se skutečně jedná pouze o preview, které umí pouze prohlížet zmíněné soubory, uložené na cloudovém úložišti AutoCAD 360, bez jakékoliv elementární možnosti editace, měření nebo alespoň možnosti vypínat jednotlivé hladiny výkresu. Tyto funkce jsou zatím k dispozici pouze pro majitele zařízení s operačním systémem Android a iOS.

   

Autodesk však přislíbil budoucí aktualizace, ve kterých mají být možnosti práce s výkresy širší. AutoCAD 360 pro Windows 8.1 si můžete zdarma stáhnout z tohoto odkazu, verze pro konkurenční platformy pak kliknutím na následující obrázky.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).